Upravte si Váš obľúbený produkt na mieru. Ponúkame Vám aj zákazkovú výrobu.

Ak máte záujem o zákazkovú výrobu:

Vyplňte formulár

     Máte záujem zmeniť tvar, rozmer alebo druh dreva? Neváhajte a vyplňte formulár a prispôsobíme Vám produkt na mieru.

     Do poznámky napíšte o aký druh produktu máte záujem. Poprípade vložte link produktu z webového zdroja alebo nahrajte obrázok, aký Vás inšpiroval. Do poznámky uveďte aj rozmery želaného produktu, parametre a druh dreva.

     Budeme Vás obratom kontaktovať so zaslanou cenovou ponukou. Po jej odsúhlasení uhradíte zálohu na daný produkt a my sa pustíme do výroby.

  • Pri objednávke od 150 € – 300 € v BA a TT kraji za 20 €
  • Pri objednávke nad 300 € v BA a TT kraji – ZADARMO
  • Pri objednávke nad 1500 € – v rámci SR ZADARMO

Ako prebieha zákazková výroba?

Odoslanie formuláru

Krok č.1

Vzájomná komunikácia

Krok č.2

Cenová ponuka a záloha

Krok č.3

Výroba (1-5 týždnov)

Krok č.4

Dovoz produktu

Krok č.5

Vždy ku každej zákazke pristupujeme individuálne a je možné sa dohovoriť na čomkoľvek, čo je v našich možnostiach.  Ak ešte len hľadáte inšpiráciu stačí vo vyhľadávaní v pinetreste, instagrame, alebo googli zadať vyraz ,,pipe furniture,, a hneď sa vám otvoria obzory fantázie. Premyslite si rozmery, druh a povrch dreva, všetko napíšte do formuláru priložte obrázok a odošlite. Spracujeme Váš návrh do prvej reálnej podoby ,vytvoríme prvotnú cenovú ponuku a všetko vám zašleme. Ak sa bude jednať o menši projekt, ktorý je možný odoslať kuriérom všetky detaily preberieme prostredníctvom mailu, telefonicky alebo whatsappu. Pri väčších projektoch sa dohodneme na osobnom zameraní a dohodnutí všetkých detailov. Akonáhle si ujasníme všetky informácie o vzhľade, rozmeroch a použitých materiáloch, vytvoríme finálnu cenovú ponuku so zálohovou faktúrou 60%, z ceny projektu a po jej schválení a uhradení začneme s výrobou.
Dĺžka dodania je závislá na náročnosti projektu, zvyčajne 1-4 týždne. V prípade projektov, ktoré budeme osobne inštalovať sa vopred dohodneme na termíne inštalácie a v prípade menších výrobkov, ktoré budeme posielať kuriérom vás budeme informovať o odoslaní. Po dodaní obdržíte finálnu faktúru na ktorú budete mat čas na zaplatenie 7 dní. 
JÁn Kremnický
Zakladateľ
| slovenský výrobca |